Volejte
Objednávky přijímáme
telefonicky na čísle
604 272 000
Potřebujete pomoc v domácnosti? Využijte služeb hodinového manžela! Hodinový manžel Praha, Praha-východ. Provádíme opravy bytů, domů a specializujeme se na průmyslový úklid. Provádíme také zahradní práce v Praze a okolí, sekání trávníku, řezání křovin, opravy vybavení zahrad, bytů, těsnění, garnýže, seřízení oken, instalace žaluzie, opravy koupelen, kuchyní kohoutků a baterií, montáž nového nábytku a další práce.
Opravy
Opravy koupelen a kuchyní, nábytku a vybavení bytu
Provádíme opravy nábytku, koupelen, kuchyní a dalšího vybavení bytu. Opravy kohoutků a baterií včetně těsnění, opravy odpadů, spár, ventilace. Opravy stěn, malování, úklidové práce.
Instalace
Instalace nového nábytku a vybavení bytu
Provádíme montáž - sestavení kuchyní a nábytku (IKEA atd.), instalace garnýží, obrazů, světel, poliček, zámků, dveří, žaluzií, rolet. Pokládání plovoucí podlahy.
Zahrada
Zahradní práce,
údržba zeleně
Provádíme sekání trávníku, zalévání trávníku a zeleně, odstranění listí a nečistot, likvidace větví a jiného zahradního odpadu, kácení stromů, prořez, výkop pařezů, výškové práce.

HODINOVÝ MANŽEL PRAHA – SLUŽBY

Montáž stavebnicového nábytku a kuchyňských linek z prodejen typu IKEA, Asko, Sconto, Kika, Idea, apod. Montáž polic, skříní, zavěšení obrázků, poliček, dekorací, záclon či závěsů televizního držáku a konzolí. Tmelení škrábanců a rýh, montáž rohových lišt.

Oprava a čištění odpadů, výměna těsnění, oprava kapajícího kohoutku, opravy a montáž dřezů a kuchyňských baterií, instalace, seřízení a opravy kuchyňských linek, výměna pracovní desky, zhotovení výřezu pro dřez. Spárování.

Výměna a oprava vodovodních baterií a součástek toalet, protékající WC - výměna splachovacího mechanismu, oprava silikonů okolo sprchových vaniček a van, čištění odpadů, sestavení a instalace sanitárního nábytku. Připojení a instalace pračky.

Zahradní práce v Praze a okolí. Péče a údržba zeleně, založení a obnova záhonu, výsadba květin a dřevin, zalévání zeleně a záhonů, sestřih keřů a ošetření stromů, údržba trávníků, sekání trávy a její likvidace. Hrabání listí a úklid trávníku, štípání dříví, kácení stromů, rozřezání.

Stavební úpravy v interieru, zděné příčky YTONG, sádrokartonové příčky, betonové stěrky, sádrokartonové podhledy, zdění, instalace zárubní, plast. rozvody vody a odpadu. Zateplení podkroví, opravy fasád, střech, okapů, oken, parapetů.

Bourání stěn, příček, likvidace bytových jader, podlah, vrtání a bourání otvorů, řezání betonu. Likvidace starého nábytku a zařízení. Kácení dřevin, stromů, náletových dřevin, odstraňování pařezů. Zemní práce, odvoz suti a odpadu.

Malířské a tapetářské práce. Strhání tapet, penetrace, sádrové stěrky, štuky, broušení, opravy sádrokartonů, podhledů, tapetování a ozdobné malby. Lakýrnické práce, lakování oken, podlah, dveří, natírání radiátorů. Odolné nátěry podlah a stěn.

Kladení podlahových krytin. PVC, koberce, plovoucí podlahy. Odstranění starých krytin a příprava podkladu. Nivelační stěrky, dlažby, podlahy teras, rošty, zámková a kamená dlažba. Obrubníky a kompletní chodníky či vjezdy a parkovací stání.

Vyklízení prostor v Praze a okolí, kompletní úklid, odvoz a likvidace odpadu. Průmyslové čištění strojem, mytí fasády, úklid hal a skladových prostor. Odklízení sněhu, údržba pěšin, čištění chodníků, jezírek a bazénů.

Poradím
Cílem je spokojenost zákazníka
Vysvětlím Vám problém a podle Vašich přání jej odstraním. V případě nutnosti speciální odborné práce spolupracuji s kvalitními řemeslníky s patřičným opravněním (plyn, elektrika, atd.) Cílem je spokojenost zákazníka a dlouhodobá spolupráce v této oblasti služeb. Kontaktujte mě telefonicky, či e-mailem a neváhejte popsat problém, který vás trápí a se kterým Vám můžu pomoci.
Kontakt
Opravím
Ručím za provedenou práci
Hodinový manžel je zručný muž a šikovný řemeslník, který v jedné osobě zvládá rozličné druhy drobných oprav a montáží. V případě nutnosti speciální odborné práce spolupracuji s kvalitními řemeslníky s patřičným opravněním (plyn, elektrika, atd.) Kontaktujte mě telefonicky či e-mailem a neváhejte popsat problém, který vás trápí a se kterým Vám můžu pomoci.
Kontakt